Türkiye’nin en güzel 5 yılbaşı adresi – Locate My Holiday

Türkiye’nin en güzel 5 yılbaşı adresi


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. 1 Kartepe / Kocaeli


  Şehirden fazla uzaklaşma imkânınız yoksa Kartepe yakınlık açısından oldukça uygun… İstanbul’dan günübirlik şekilde dahi gidilebilecek kadar yakın olan Kartepe yılbaşı için mükemmel konaklama seçenekleri ve aktiviteler sunuyor. Kartepe otellerinin yılbaşına özel programları sayesinde yılbaşında doyasıya eğlenebilir, dilerseniz kayak yapabilirsiniz.
 2. 2 Uludağ / Bursa


  Türkiye’de yılbaşı ve kış tatili dendiğinde akla ilk gelen yer Uludağ... Uzun yıllardır yılbaşında ünlü isimler dâhil yüzlerce kişinin ziyaret ettiği Uludağ, muhteşem doğası, şehir merkezine olan yakınlığı ve gelişmiş konaklama imkânlarıyla dikkat çekiyor.
 3. 3 Abant-Gölcük / Bolu


  Yılbaşına huzur dolu bir ortamda girmek ve ehir yoğunluğundan kaçarak, sadece bembeyaz karın tadını çıkarmak istiyorsanız, mutlaka Bolu’ya uğramalısınız. Şehir merkezi, birçok farklı kentten farklıdır. Olabildiğince sakin ve kartpostal havasında bir deneyim sunar sizlere. Diğer yanda ise, Abant ve Gölcük vardır… Bir yandan bembeyaz ormanı, diğer yandan gölü izlersiniz. Tıpkı bir film sahnesi gibi olur her şey. Sessiz, bembeyaz ve huzurlu… Böylece unutulmaz bir yeni yıl deneyimini yaşama şansına sahip olursunuz.
 4. 4 Şirince / İzmir


  Öyle diğer büyük kentler gibi boğucu bir metropol ortamı yoktur İzmir’de. Haliyle çift olarak el ele gezerken sıkılmaz, bunalmaz ve Kordon boyunca sadece o mükemmel manzaranın tadını çıkarırsınız. Akşam olduğunda ise, deniz manzarası ya da şehir manzarası veya sadece huzurlu, sakin bir mekân… İstekleriniz her ne olursa olsun, mutlaka en iyi şekilde cevap veren bir mekân bulabilirsiniz burada. Diğer yandan Şirince var tabii… İzmir’in masal diyarı diyebileceğimiz, sevdiğinizi alıp en uzaklara, en sakin noktalara gitmek istediğiniz anlarda sığınabileceğiniz bir adres. Büyük binalar yoktur, sürekli ses ve uğultu yoktur… Sadece minik ve şirin evler, bembeyaz bir doğa, huzur dolu bir tatil...
 5. 5 Kapadokya / Nevşehir


  Birçoğu için yılbaşı turu düzenleme noktasında en çok tercih edilen adreslerin başında yer alırken, birçoğu için de romantik bir yeni yıl tatilinin vazgeçilmez adresidir Kapadokya… Önce Nevşehir’in merkezinde ufak bir gezi yapılır, sonra Kapadokya’ya inilir. Bir yanda mükemmel peri bacalarının doğal görünümü, diğer yanda onları çok daha özel kılan bembeyaz kar. İki mükemmel güzelliğin eşliğinde yeni yıla oldukça romantik bir adım atar, özellikle geceleri şömine karşısında huzurlu ve sakin anlar yaşarsınız. Eğer biraz şansınız varsa, hava durumuna göre belki ufak bir balon turu da yapabilirsiniz.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’nin en güzel 5 yılbaşı adresi

Giriş

Captcha!
Don't have an account?
Giriş Yap

reset password

Back to
Giriş

Giriş Yap

Captcha!
Back to
Giriş
Yeni Yazın İçin Bir Adım Daha Yaklaştın :)
Galeri & Anılarımı Oluştur