Akdenizde Gezilecek 10 Güzel Yer 2018 – Locate My Holiday

Akdenizde Gezilecek 10 Güzel Yer 2018


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İlk 10 serimizde Akdenizin az bilenen ve görülmesi gereken yerlere başladık devamı ve detaylı bilgileri instagram sayfamızda bulabilirsiniz.

 1. 1 Delik Deniz (Gazipaşa)

  Yol Tarifi Al
  Delik Deniz Gazipaşa 23 km Alanya merkeze 67 km uzaklıkta saklı bir cennet. Gazipaşa anamur yolu üzerinde "Antiochia Ad Cragum" Levhasından girmeniz gerekiyor bu yol sizi Kral yoluna ve delik denize götürecektir. Araçla belirli mesafeye gittikten sonra yürümeniz gerekmektedir .
 2. 2 Boklu Yalak (Gazipaşa)

  Yol Tarifi Al
  Gazipaşa merkeze 12 km uzaklıkta olan Boklu yalak adına aldanmayın 🙂 Sizi saf ve temiz bir koy ile karşılıyor günü birlik kamp için yada geceyi geçirmek için ideal bir koy yolunuz gazipaşadan geçerse kesinlikle bu manzaranın tadını çıkarmalısınız.
 3. 3 Maden Koyu (Tekirova)

  Yol Tarifi Al
  Maden koyu bir zamanlar krom çıkartılan bir maden olarak kullanılıyormuş. Şimdilerde ise hiç bir yerleşimin olmaması ve terk edilmiş maden aletleri ile sakinliğini korukmakta. Maden koyuna nasıl giderim diyorsanız Antalya/Kemer/Tekirovayı geçtikten sonra sizleri yaklaşık 10 km patika yol bekliyor arazi yada yüksek bir aracınız yoksa şimdiden keyifli yürüyüşer dileriz 🙂 Eğer yazımızı Çıralı yada olimposa gelip gezilecek yerler ararken okumaya başladıysanız çıralı plajına çıkıp tarihi likya yolundan yürüyerek maden koyuna ulaşabilirsiniz . Maden koyunda sizi ince kumlu plaj bekliyor burada konaklama sadece çadırla mümkün en yakın otel tekirova bölgesinde ki oteller ve çıralı olimpos tarafında ki otelleride kullanabilirsiniz. Maden koyunu genellikle Yürüş severler kampçılar tercih etmektedir.
 4. 4 Aytap Antik Kent (Alanya)

  Yol Tarifi Al
  Bu güzel manzaraya karşı kamp yapıp gün doğumunu M.S. 38-72 yıllarına ait tapınak duvarlarının arkasından doğan güneşe karşı güne başlamalısınız. Hafta sonları piknikçiler ve balıkçıların dışında sakinliğini korumaktadır.
 5. 5 Doğal Havuzlar (Gazipaşa)

  Yol Tarifi Al
 6. 6 Koru Plajı (Gazipaşa)

  Yol Tarifi Al
 7. 7 Sapadere Kanyonu (Alanya)

  Yol Tarifi Al
 8. 8 Zeytinada (Seyfe/Gazipaşa)


 9. 9 Gizli Koy (Beldibi)

  Yol Tarifi Al
 10. 10 Kargılı Dere (Kumluca)

  Yol Tarifi Al
  Kargılı Dere kamp yapmak için ideal koylardan çadır kurabileceginiz yerler fazlasıyla mevcut çok fazla kişinin bilmediği yerli halk dışında sakin bir alan yol kenarında kaldığı için girişi kaçırmamanız gerekmektedir. Temiz suyu lavabosu mevcut ilk defa kampa geliyorsanız ilk tercihiniz burası olmadı denizi temiz suyu sakinliği açısından güvenli ve güvenilir kamp alanı arasındadır.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akdenizde Gezilecek 10 Güzel Yer 2018

Giriş

Captcha!
Don't have an account?
Giriş Yap

reset password

Back to
Giriş

Giriş Yap

Captcha!
Back to
Giriş
Yeni Yazın İçin Bir Adım Daha Yaklaştın :)
Galeri & Anılarımı Oluştur