Kamp Yapmak İçin 5 Önemli Neden – Locate My Holiday

Kamp Yapmak İçin 5 Önemli Neden


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kamp yapmayı düşünüyorsunuz ama cesaret edemiyorsanız ve ya arkadaşlarınızı ikna etmeyi istiyorsanız. Kamp yapmak için bir çok sebebiniz çok yakınınızda. Kamp yapmanız için 5 önemli nedeni sizlerle paylaşıyorum. 🙂

 1. 1 Kamp yapmak en ucuz tatildir.


  Tek başınıza veya çift olarak, hatta aile bile olsanız kamp yapmak en ucuz tatildir. Otellere ödeyeceğiniz tonla paralara kamp malzemelerinizi alabilir hatta bütün bir tatilinizi geçirebilirsiniz. (bir sonraki tatilleriniz içinde cüzi rakamlar ayırabilirsiniz.)
 2. 2 Kamp yapmak özgürlüktür.


  Kamp yapmak, neyi ne zaman istediğinizi belirleme şansını size tanır. Bir yeri sevmezseniz veya hoşunuza gitmeyen durumlarla karşılaşırsanız, toparlanıp bambaşka bir yere gidebilirsiniz. Herşeyden ve herkesten bağımsız hareket etme şansınız vardır.
 3. 3 Doğa ile iç içe olmak!


  Çoğunluk şehir hayatından uzaklaşmak doğa ile iç içe huzurlu olmak ister. Kamp hayatı da tam böyle bir şey, denize yakın bir yerde kamp yapıyorsanız şayet dalga sesleriyle uyur, her sabah alarmla uyanmak yerine kuş cıvıltıları ile uyanırsınız. Görmediğiniz veya duymadığınız binbir çeşit sesleri, doğa fısıldar usulca.
 4. 4 Farklı deneyimler yaşayabilirsiniz


  Çadırınızı belki bir deniz kenarına belki de dağ başına ormanlık içerisinde bir alana kuracaksınız. Neresi olursa olsun doğayla baş başa kalarak belki ilk kez kamp ateşi yakmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Kamp alanınız civarında keşfe çıkıp belki de hiç görmediğiniz, eski hayatlardan kalma kalıntıları keşfedebilir eve döndüğünüz de imrendire imrendire anlatacağınız anılar biriktirebilirsiniz.
 5. 5 Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz


  Kamp alanında yemek yerken ve ya oturup çayınızı yudumlarken, arkadaşlıklar için sohbet başlatmak kamp hayatında daha kolaydır. İlginç, yeni ve farklı hayatlar tanıyabilirsiniz. Kamp hayatı paylaşmayı gerektirir. Sohbetinizi, yemeğinizi, içeceğinizi ve hatta kamp ateşinizi bile paylaşabilir güzel kalıcı arkadaşlıklar edinebilirsiniz. *Bizi takip etmeyi unutmayın 🙂 İnstagram; locatemyholiday
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamp Yapmak İçin 5 Önemli Neden

Giriş

Captcha!
Don't have an account?
Giriş Yap

reset password

Back to
Giriş

Giriş Yap

Captcha!
Back to
Giriş
Yeni Yazın İçin Bir Adım Daha Yaklaştın :)
Galeri & Anılarımı Oluştur